Leden 2009

Reach Out

31. ledna 2009 v 16:31 | ♥Alex♥ |  Music Videos
Videoklip Reach Out vzbudil veliký porask. With Love je oproti Reach Out opravdu nic. Klip je plný orálních hrátek, že ho v Americe dokonce zakázali. Myslím si, že si tuto píseň Hilary nevybrala aby se mohla před celým světem předvádět. To totiž není vůbec její styl. V jednom rozhovoru uvedla, že Reach Out je pro ni další taneční výzvou. Hilary má pravdu, je to opravdu hodně melodická písnička. Hilary dala další velmi dobrý tah. :)
Info:
Tittle: Reach Out
Time: 3,40 min.
Of CD: Best Of
Year: 2008
Quality: HQ
Reach Out:

Stranger

31. ledna 2009 v 16:22 | ♥Alex♥ |  Music Videos
Písnička, kterou Hilary napsala spolu se svou sestrou Haylie. Vypořádávaly se s rozvodem svých rodičů. Však o tom je také ta písnička a celý videoklip. Nejlepší je jak pak Hilary nakonci odejde! :) Tato písnička byla opět dobrým tahem. Stranger se stal dalším kultem a dokonce byl hit With Love sezazen z trůnu. Asi se mi celkově Stranger líbí víc než With Love. Možná měl být nejdřív Stranger a až pak With Love. With Love byl už hodně odvážný, Stranger o trochu míň.
Info:
Tittle: Stranger
Time: 4,23 min.
Of CD: Dignity
Year: 2007
Quality: HQ
Stranger:

With Love

31. ledna 2009 v 16:11 | ♥Alex♥ |  Music Videos
První sing z jejího úplně odlišného alba než předchozí Dignity. Myslím, že tato písnička se velmi povedla. Má zajímavý rytmus electro popu. Také v tomto videoklipu už Hilary ukazuje, že není malá holčička, která se schovává za máminou sukní. Udělat takový žánr byl velice dobrý tah. With Love se stala nejposlouchanější písničkou a album Dignity nejprodávanějším albem které zatím Hilary vydala. Jinak to byla také dobrá reklama pro svůj parfém With Love.
Info:
Tittle: With Love
Time: 3,12 min.
Of CD: Dignity
Year: 2007
Quality: HQ
With Love:

Play With Fire

31. ledna 2009 v 16:03 | ♥Alex♥ |  Music Videos
První videoklip Hilary s hnědými vlasy. Tento videoklip se zařadil mezi Top 20 Nejhorších videoklipů od roku 2006. Podle mě to teda nejhorší videoklip není. Nemá sice žádný příběh, ale myslím že jsou tam dobře použity všemožné efekty. Třeba jak před Hill praská to sklo. Takový videoklip určitě ještě žádná star neměla. Je to také první taneční písnička Hilary, a ukazuje se v ní jako takový ďáblík! Už to přece není maminčina holčička!!! Má svojí hlavu!
Info:
Tittle: Play With Fire
Time: 3,11 min.
Of CD: Dignity
Year: 2006
Quality: MQ
Play With Fire:

Beat Of My Heart

31. ledna 2009 v 15:50 | ♥Alex♥ |  Music Videos
Jednoduchá písnička, s opakovaným refrénem. Mě se tato písnička také moc líbí. Už jsem narazila i na názory takového typu: Tahle písnička je jak pro mimina, pořád se tam něco opakuje! Jo možná opakuje, ale mě tato písnička tak nakazila, že si ji zpívám skoro pořád! :) Hilary v tom klipu navíc vypadá přirozeně a zase nás dostala něčím originálním, výjimečným, jedinečným! Zaujal mě ten skleněný mikrofon! :) P.S. Lidé si ji často pletou podle názvu s Break My Heart, ale kdyby jste si je poslechli, společného spolu nemají vůbec nic! :)
Info:
Tittle: Beat Of My Heart
Time: 3,13 min.
Of CD: Most Wanted
Year: 2005
Quality: HQ
Beat Of My Heart:

Wake Up

31. ledna 2009 v 15:42 | ♥Alex♥ |  Music Videos

Další písnička, která má u mě velký úspěch! Když sem začala Hilary poslouchat, byla to právě tato písnička, která mě Hilary předstvila nejlíp! Mám k této písni velice úzký vztah! Videoklip se velmi povedl! Líbí se mi jak je tam Hilary jakoby čtyřikrát někdo jiný! :) Tento klip je můj nejoblíbenější, a myslím že jistě boduje i u vás! :) A kdo si ji ještě neposlechl a nevyděl videoklip, ať to hodně rychle napraví! :)
Info:
Tittle: Wake Up
Time: 3,45 min.
Of CD: Most Wanted
Year: 2005
Quality: HQ
Wake Up:

Fly

31. ledna 2009 v 14:59 | ♥Alex♥ |  Music Videos

Písnička Fly patří mezi mé oblíbené. Přijde mi taková pravdivá. Hilary do tohoto klipu obsadila svůj nelehký život. Denně koncertování, bouřlivý křik fanoušků, podpisy, paparazzi, bulváry....je toho opravdu co tahle star musela vytrpět! I přesto jí nestoupla sláva do hlavy, snaží se pomáhat, nikdy neměla skandály, nezhroutila se, je pořád usměvavá, obětavá a ke všem milá! A za to ji máme rádi!
Info:
Tittle: Fly
Time: 4,00 min.
Of CD: Hilary Duff
Year: 2004
Quality: MQ
Fly:

Our Lips Are Sealed

31. ledna 2009 v 14:52 | ♥Alex♥ |  Music Videos

Duet Hilary se svojí starší sestrou Haylie. Úchvatná písnička a ještě úchvatnější klip!!! Písnička se objevila na soundtracku A Cinderella Story (Moderní Popelka). Opravdu se na to podívejte! Písnička se objevila na třetím albu Hilary, pojemnované prostě jen Hilary Duff. Z módní strany to tam holkám moc sluší a z hudební strany, je to skvělá popová písnička, která vám nedá si ji neprozpěvovat!
Info:
Tittle: Our Lips Are Sealed
Time: 2,40 min.
Of CD: Hilary Duff
Year: 2004
Quality: HQ
Our Lips Are Sealed:

Come Clean

31. ledna 2009 v 14:41 | ♥Alex♥ |  Music Videos

Další videoklip z Hilaryna CD Metamorphosis. Tento videoklip a písnička mě naprosto uchvátila! Patří mezi mé nejoblíbenější!!! Opět má hodně zajímavý příběh! Opravdu myslím, že tento videoklip od Hilary se řadí mezi ty nejlepší! Stojí si za to poslechnout a zhlédnout! I když tady Hill nemá tak vyspělý hlas, zní to vše moc pěkně!!!! :)

Info:
Tittle: Come Clean
Time: 3,37 min.
Of CD: Metamorphosis
Year: 2003
Quality: HQ
Come Clean:

So Yesterday

31. ledna 2009 v 12:31 | ♥Alex♥ |  Music Videos

Skvělá písnička, se skvělým rytmem. Lehká letní písnička, skvělá hudba a skvělá Hilary! První píseň Hilary nespojovaná s Lizzie McGuire. Stojí za to poslechnout si tuto písničku a zhléhnout tento klip. Navíc má tento klip skvělý příběh, a myslím si že když si ho pustí holky co se zrovna s někým rozešly, budou mít hned lepší náladu! :)

Info:
Tittle: So Yesterday
Time: 3,38 min.
Of CD: Metamorphosis
Year: 2003
Quality: HQ
So Yesterday:

Why Not

31. ledna 2009 v 12:24 | ♥Alex♥ |  Music Videos
Písničku Why Not znáte z úspěšného seriálu Lizzie McGuire. Videoklip byl natočen se scénami z tohoto seriálu. Je to písnička, která vám nedá abyste si ji nezpívali! Patří mezi první videoklipy Hilary. Opravdu stojí za to, si písničku poslechnout a zhlédnout tento báječný videoklip!!!


Info:
Tittle: Why Not
Time: 3,03 min.
Of CD: Metamorphosis
Year: 2003
Quality: MQ
Why Not: